» Акции и скидки

Уважаемые Клиенты!

 

На нашем сайте Вы можете ознакомиться с выгодными ценами на рекламу в харьковском метрополитене, выбрать оптимальные рекламные предложения для себя и заказать рекламу.


В разделе: скачать полный прайс-лист
описаны все предложения компактно и удобно для сравнения. Прайс-лист регулярно обновляется

 » Размещение рекламы

 »  Реклама в метро

Добро пожаловать на сайт,

посвященный рекламе в Метро!

 

Реклама в метро Харьков

 

Реклама у метро Киів

 

На даний час можливе  розміщування реклами у різних місцях вагонів метро міста Києва. Наприклад у вагонах – там непоганий вид відео екранів у кожному по одному.  Дуже непоганий показник просмотру цього виду реклами у метро за рахунок актуальних роликів по оголошенню станцій та вдобавок рекламних з цікавими сюжетами. За одну неділю має можливість набрати клієнтів та продати услуги або товари.

 

Реклама у метро Киів

 

Листівки у вагонах метро Києва гарно проглядаються та попадають до глаз пасажирів. Вони різноманітні за форматом та сюжетами, гарно доповнюють замкнутий простір.

 

Реклама на вікнах у вагоні має великий формат, та значна у пропорціях вагону, це дозволяє бачити тонкі деталі на відстані кількох метрів, тим самим охватує пасажирів від одніє двері до іншої найближчої.

 

Реклама у метро Киів

 

Наклейки на фірточках у вагонах метро знаходяться позаду сидячих пасажирів, але напроти погляду тих, хто стоїть, та саме перед ними. Інформація чітко потрапляє до ока людей біля цього вікна, розміри дозволяють розмістити достатньо великий макет, передавши майбутньому клієнтові усі деталі.

 

Реклама у метро Киів

 

Реклама на дверях у вагоні

Знаходиться напроти тих, хто зібрався виходити на станцію, та саме декількох хвилин достатньо щоб потенційний покупець вивчив пропонуючу інформацію.

 

Реклама на дверях у вагоні - Реклама у метро Киів

 

Своди на ескалаторах займають свою нішу у рекламних послугах метро Києва та задійснюють пасажирів у динамікі. В даному випадку краще розміщувати на тих конструкціях, котрі знаходяться усередині сводів, завдяки цьому людям буде час на спостереження реклами.

 

 

Наклейки на дверях в переході метро

Здійснюють інформаційний вплив на людей, які заходять у метро, це як перше знайомство зі станцією і має значення при вході, так і при виході. Розмір достатній для прозорого бачення дороги до ескалатора, та вивчення рекламної інформації.

 

Наклейки на дверях в переході метро - Реклама у метро Киів

 

Брендування переходів

Брендування переходів дозволяє рекламодавцеві вистроїти сюжет , та довести до потенційних клієнтів інформацію з великим обзором, що дозволяє запамятати людям макет , тому що у мозку картинка переважає над іншими.

 

Брендування переходів - Реклама у метро Киів

 

Розташування реклами у метро Києва

На схемі вказано як постери наклійок розміщуються у вагонах.

 

Схема размещения рекламы - Реклама у метро Киів

 

Карта метро Киев - Реклама у метро Киів

© 2012-2021 MetroBlok.com.ua. Все права защищены. При использовании материалов гиперссылка обязательна. Designed by Hyperion.